f f f f
Org. San. Yolu Üzeri No:101/3 ANTALYA
dizayncit@gmail.com
0 532 225 7969

HİZMETLERİMİZ

...

PANEL ÇİT

Panel Çitleri veya diğer çit çeşitlerini kullanan insanlar mülklerini, bahçelerini, arazi, arsa ve bunlara benzeyen kıymetli bölgelerini koruma amacıyla önlem almaktadırlar. Panel çitlerin kullanılabilmesi için altında altyapı olarak bilinen bazı zeminlerin sağlanması gerekir.

...

ÇİM ÇİT

Çim çitler dışardan içeriyi göstermezler. İçeriği yapay çim olmasına rağmen dışardan gerçek bir çim gibi görünür. Aynı zamanda bulunduğu yere yeşil bir ortam oluşturan çim çitler iyi ustalık ile monte edildiğinde harikulade görünümlere sahip olmaktadırlar.

...

BAHÇE ÇİTİ

Bahçe çitleri farklı farklı çit türlerinden tercih edilerek bahçeleri çevirmek için kullanılmaktadır. Bahçelerin etrafına çitler çevrildiği zaman hem estetiki bir görüntü sağlanmış olur hem de dışardan gelebilecek zararlara karşılık bir önlem alınmış olunur.

...

KAPILAR

Bahçe kapılarının özellikleri denilince, akla ilk gelen güvenlik olmaktadır. Bahçe kapıların güvenli olması, evin güven içerisinde korunması anlamına gelmektedir. Bu nedenle uzaktan kumandalı, ve içerden kumanda sistemiyle kontrol edilen,

...

ÇATILAR

Bina çatıları, apartmanı şekillendiren ve yazın sıcağından korurken, kışın soğuk ve yağışlı havasından korumaktadır. Bina çatısı binanın en önemli yapı malzemesidir. Bina çatısı kar ve yağmur sularını bina içine sızmasını engellemek üzere yapılır.

...

FERFORJELER

Pencere korkulukları ev veya fabrika gibi alanların dış etkenlerden korunmasını sağlayacak olan estetik görünümlü korumalıklardır. Pencere korkulukları daha çok demir ve çelik gibi malzemelerden yapılır. Parmaklık görünümlü modelleri daha çok kullanılsa da tasarımın

BİZİ TAKİP EDİN

FERFORJE KAPI

Uğur bey için yapacağımız ferforje yana kayar kapı imalat çalışmalarına başladık.

PANEL ÇİT

1. Kara apartmanı için yaptığımız Antrasit gri panel çit imalatı devam ediyor

FERFORJE KORKULUK

Melek hanım için yapacağımız ferforje korkuluklar ve akardiyon kapı imalatı devam ediyor.
© 2021 Creative Commons ßy £mrull@h